Kétnapos nyílt nap Hidvégi Bélával

Július 21-22 péntek-szombat

hidvegi.jpg

Programterv:

• 16:00 - 17:30 - Béla előadása a vadászatról, vadvédelemről. Utána kötetlen beszélgetés Bélával a témáról.
  • 18:00 - 19:30 - Tárlatvezetés Bélával, bemutatja a Soproni Gyűjteményt, aztán a vetítés megkezdéséig könyv dedikálás! (könyv vásárlásra is biztosítunk lehetőséget)
  • 20:00 - 21:30 - Szabadtéri filmvetítés (rossz idő esetén beltéri)

- Hidvégi Béla - Utam a Conklin-ig

- A Nepáli Kék Kos vadászata

• A „virtuális vadászat” játék egész nap elérhető és használható kicsiknek-nagyoknak
  • Az előadás alatt a gyerekeknek csoportos foglalkozás a múzeumban
  • "Állati jó lenyomatok" készítése

Szombat esti bónusz programként az „Egy világjáró magyar vadász – Hidvégi Béla portré” filmet is levetítjük.

A két nyílt nap programja megegyezik, hogy minél többen eljöhessetek meghallgatni Béla előadását a vadászat és a vadvédelem kapcsolatáról, valamint személyes tárlatvezetését a Soproni Gyűjteményében! Mindkét este közös szabadtéri filmvetítés Bélával!

Az előadás alatt a kicsikről sem feledkezünk meg, míg a nagyobbak a vadvilágról és annak jövőjéről beszélgetnek Bélával, nekik csoportos foglalkozást tartunk a múzeumban, amibe az iskolás csoportok kedvenceit válogattuk össze!

A gyűjtemény az Esterházy Palota Erdészeti Múzeumának épületében üzemel, Sopron Templom utca 4. szám alatt.

Érdeklődni lehet az Esterházy Palota telefonszámán: +3630 0114820